YieldTech - Your Linux Solution Partner
Home     O nás English version

 

Společnost YieldTech
byla založena v roce 1999 s cílem poskytovat profesionální služby v oboru informačních technologií s využitím programů s otevřeným zdrojovým kódem.

Svá řešení stavíme na platformě operačního systému Linux, jehož architektura a vývojový model jsou zárukou stability, spolehlivosti a svou otevřeností chrání především investice našich zákazníků.

Při realizacích aplikujeme osvědčené technologie, jejichž spolehlivost ověřujeme nejen vlastním testováním, ale vycházíme i z praktických zkušeností publikovaných ve specializovaných vývojářských diskusních skupinách na Internetu. Tímto způsobem získává naše společnost know-how, které plně využívá při uspokojování potřeb našich zákazníků.

Naši specialisté disponují dlouholetými praktickými zkušenostmi v oblasti internetových sítí, správy unixových systémů a směrovačů, bezpečnosti sítí a Internetu. Naší hlavní doménou je vše co se týká operačního systému Linux.

Praxe našich pracovníků zahrnují projekty a správu sítí např. pro Ministerstvo vnitra ČR, Ministerstvo kultury ČR, Transplantační centra při fakultních nemocnicích v ČR.

Mezi naše zákazníky patří Fyzikální ústav AVČR, OB Invest, investiční společnost, a.s., ČSOB Factoring, a.s., Přírodovědecká fakulta UK, UNO Praha s.r.o., reklamní agentura Euro Agency, KAST spol. s r.o., Státní technická knihovna a další.
 

 

Adresa:
Petr Mošnička
Jablonecká 3
190 00 Praha 9


 
Telefonní čísla: +420-777-2-LINUX
         (777-254-689)
+420-608-229-906
Fax: +420-286-883-684


Web: http://www.YieldTech.cz
E-mail: info @ YieldTech.cz  

YieldTech partner pro linuxová řešení